ul. Dworcowa 1, 05-822 Milanówek Poniedziałek - Piątek 5:00 do 19:00, sobota: 5.00 do 14.0022 755 82 60

O FIRMIE

PIEKARNIA JANUSZ WITASZCZYK – WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO

Początki piekarni, której nazwa dzisiaj brzmi: Piekarnia Janusz Witaszczyk sięgają 1945 roku. Wówczas Stanisław Witaszczyk otworzył „Piekarnię Mechaniczną” przy ul. Krakowskiej 10. Doświadczenie w branży piekarniczej zdobywał w wielu zakładach piekarniczych podczas pracy w kilku regionach Polski ( m.in. Pomorze, Małopolska, Mazowsze) zaczynając od ucznia, kończąc na funkcji kierownika Piekarni.

Podczas pracy zawodowej zebrał najlepsze receptury, które następnie wdrożył w swojej Piekarni. Z powodów zdrowotnych Stanisław Witaszczyk nie mógł dalej prowadzić Piekarni osobiście. Wówczas do firmy dołączyli żona – Kazimiera Witaszczyk oraz syn Janusz Witaszczyk.

W 1985 roku dr inż. Janusz Witaszczyk wybudował nową, obecną siedzibę piekarni, która mieści się w Milanówku przy ul. Dworcowej 1. Wówczas firma zmieniła nazwę na Piekarnia Janusz Witaszczyk.

W miarę rozwoju działalności, do firmy dołączyli pozostali członkowie rodziny. Obecnie firma zatrudnia około 80 osób. Rozwój naszej firmy jest odpowiedzią na wewnętrzne potrzeby oraz na zmieniające się otoczenie). Z jednej strony wdrażamy najnowsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają kontrolę procesu produkcji, tak aby jakość wyrobu końcowego była jednakowo wysoka. Z drugiej strony – systematycznie rozwijamy sieć sprzedaży oraz ofertę produktową, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, realizując ich potrzeby względem dostępności jakościowo dobrych i smacznych wyrobów.

lata70

lata70_1lata2010