ul. Dworcowa 1, 05-822 Milanówek Poniedziałek - Piątek 5:00 do 19:00, sobota: 5.00 do 14.0022 755 82 60

Wszystkiego najlepszego! Nasz nowy tort dla baletnicy.

Tort dla baletnicy

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór tortów własnej produkcji. Do wszystkich naszych specjałów używamy tylko naturalnych składników oraz produktów najwyższej jakości. Oferujemy torty zarówno standardowe na bazie bitej śmietany lub tradycyjnego kremu, jak i bardziej oryginalne z dodatkiem musów owocowych, konfitur, czekolady. Wszystkie torty są dekorowane ręcznie, wykorzystując najnowsze trendy w zdobieniu i profesjonalną galanterię cukierniczą. Zapraszamy do zapoznania się…

Zobacz więcej

NOWE TORTY W OFERCIE PIEKARNI

Z przyjemnością prezentujemy nowe torty w ofercie piekarni: tory komunijne oraz torty w kształcie serca. Dzięki naszym tortom każde rodzinne spotkanie będzie niezapomniane, a ich smak na długo pozostanie w pamięci. Nowe torty dołączyły do listy tortów, które oferujemy w naszej piekarni, zachęcamy do zapoznania się z ich listą.

Zobacz więcej

NOWOŚĆ – TORTY W OFERCIE NASZEJ PIEKARNI

Serdecznie zapraszamy do spróbowania przepysznych tortów które oferuje nasza piekarnia od niedawna. Do wyboru między innymi klasyczne torty orzechowe, truskawkowe, czekoladowe a także w niestandardowych formach – książka, dowolna zabawka czy zwierzątko. Wykonujemy także torty na zamówienie klienta w dowolnej formie i smaku. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji.

Zobacz więcej