ZAPRASZAMY DO NOWEGO SKLEPU W PIASTOWIE

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego nowego sklepu przy ulicy Skorupki w Piastowie. Sklep jest otwarty codziennie od 6 do 18 od poniedziałku do piatku a w soboty od 6 do 14. Oferujemy szeroką gamę produktów piekarniczych oraz cukierniczych.

NOWY WYSTRÓJ SKLEPU W PRUSZKOWIE

Nowy zewnętrzny wystrój sklepu w Pruszkowie przy ul. Niecałej 4. Zapraszamy na codzienne degustacje różnych rodzajów wypieków, aby poznać wysoką jakość i wspaniały smak naszych wyrobów.

ODWIEDŹ NASZ NOWY SKLEP W PRUSZKOWIE

Otwarcie naszego sklepu w Pruszkowie w budynku przy ul. Niecałej 4 mieszczącego się w centrum po przeciwnej stronie restauracji McDonald’s przy Alei Wojska Polskiego. W nowym miejscu zaproponujemy Państwu wyborne pieczywo i przekąski pieczone na miejscu oraz świeże wyroby. Możecie Państwo również skosztować naszej wybornej kawy i zjeść tradycyjne ciastko.

OTWIERAMY NOWY SKLEP W MIĘDZYBOROWIE

Zapraszamy do naszego nowo-otwartego sklepu w Międzyborowie w budynku stacji kolejowej. Budynek stacji jest obiektem zabytkowym i w takim stylu został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. W sklepie można kupić wszystkie rodzaje pieczywa produkowane w Piekarni.