Wszystkiego najlepszego! Nasz nowy tort dla baletnicy.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór tortów własnej produkcji. Do wszystkich naszych specjałów używamy tylko naturalnych składników oraz produktów najwyższej jakości. Oferujemy torty zarówno standardowe na bazie bitej śmietany lub tradycyjnego kremu, jak i bardziej oryginalne z dodatkiem musów owocowych, konfitur, czekolady. Wszystkie torty są dekorowane ręcznie, wykorzystując najnowsze trendy w zdobieniu i profesjonalną galanterię cukierniczą.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty
Nowy tort dla baletnicy

Produkty piekarni na spotkaniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela z Korpusem Dyplomatycznym

Gallery

This gallery contains 5 photos.

W dniu 24.01.2017 produkty Piekarni Janusz Witaszczyk zagościły na stołach podczas spotkania Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela z Korpusem Dyplomatycznym. Spotkanie z Dyplomatami akredytowanymi w Polsce odbyło się w Centralnej Bibliotece Rolniczej. Podczas spotkania Minister zachwalał Polską żywność … Continue reading

Piekarnia Janusza Witaszczyka wspiera Milanowskie Towarzystwo Letnicze

lwowpaczkiW najbliższą niedzielę, 22 stycznia 2017 roku odbędzie się spotkanie Milanowskiego Towarzystwa Letniczego, na który została zaproszona Piekarnia Janusza Witaszczyka. Tematem spotkania jest „Udział ludzi z Kresów w rozwoju Milanówka”, podczas którego będzie można obejrzeć filmy dokumentalne o Lwowie, wysłuchać starych lwowskich piosenek, oraz uczestniczyć w wielu ciekawych spotkaniach. Będzie to także okazja do skosztowania chleba „Siemitek” oraz pączków przygotowanych według tradycyjnej lwowskiej receptury przygotowanych przez naszą piekarnię.

Nowy chleb Siemitek – rozmowa z laureatką konkursu na nazwę chleba

Nagroda w konkursie - kosz pyszności i vouchery do kina

Nagroda w konkursie – kosz pyszności i vouchery do kina

Nazwę Siemitek zaproponowała klientka z Otrębus –  Magdalena G.
Skontaktowaliśmy się z osobą proponującą nazwę i przeprowadziliśmy z nią krótki wywiad. Jest absolwentką milanowskiego liceum, bywa w naszym mieście i z piekarnią J. Witaszczyka zawarła przyjaźń jeszcze w okresie młodości.

Continue reading